Uspješno završena akcija „Jedan slatkiš – jedno dijete“

Humanitarna akcija „Jedan slatkiš – jedno dijete“, koju je organizovala NVO „Milenijum“ u saradnji sa U.G. „C.E.Z.A.R.“, te Centrom za socijalni rad, Crvenim krstom Opštine Srbac i Savjetom učenika JU CSŠ „Petar Kočić“, uspješno je završena.

Tokom decembra prikupljeno je oko 250 paketića, a 150 paketića obezbijedio je Edukativni kulturni centar “Ihtus” iz Banja Luke.

U holu naše škole održana je svečana dodjela paketića uz prisustvo Djeda Mraza. Takođe, organizovan je i zabavni program u kojem je nastupila plesna sekcija U.G. „C.E.Z.A.R.“.

 Ispred Savjeta učenika naše škole obratio se Ognjen Krčmar koji se zahvalio profesorima na ukazanoj podršci, kao i svim drugim građanima naše opštine koji su odvojili sredstva da pomognu djeci iz socijalnih kategorija.

Dragana Đukić, IV1 gimnazije