Uručene diplome maturantima

Dana 20. 6. 2019. godine u 19  časovaodržana je svečana dodjela diploma za 117 učenika 55. generacije maturanata naše škole. Ova generacija broji 17 odlikaša, od kojih su tri učenika vukovca. Direktor škole Milenko Živanić istakao je da je ovo bila veoma uspješna generacija te im je poželio sreću u budućnosti. Takođe, direktor je zvanično proglasio Sonju Stojičević za učenika generacije. Sonja je otputovala u Beograd na Beli dvor, gdje je prestolonasljednik Aleksandar II Karađorđević organizovao prijem za uspješne učenike.

Vukovu diplomu dobili su i učenici Filip Delević i Živojin Suvajac.

Ovom prilikom uručene su zahvalnice profesorici srpskog jezika i književnosti Branki Keser, koja vodi Novinarsku sekciju i sa učenicima uređuje internet stranicu škole te profesoru muzičke kulture Nedjeljku Kusiću, pod čijim vođstvom djeluje Etno grupa „Vez“.

Zahvalnice su dobile i učenice koje su članovi novinarske sekcije i etno grupe.

 

Dejana Smiljanić, II1 gimnazije