Učenici ugostiteljske škole oduševljeni Danima zime na Kozari

image-ce054b7096e963486f0cdaaae62b8ca69702387b7bbf1bfacadb5e8794430e44-VPovodom obilježavanja Dana zime na Kozari 14 učenika iz III razreda ugostiteljske škole sa profesoricom praktične nastave Majom Mojević posjetilo je Kozaru 31.1.2016. godine. Učenici su sami finansirali odlazak na ovu manifestaciju da bi pokazali svoja stečena kulinarska znanja. 

Takmičili su se u pripremanju kotlića, a našu školu je predstavljala tročlana ekipa u sastavu: Miodrag Stojaković, Suzana Vukić i Đorđe Plavšić. Učenici su se predstavili panoom na kojem je bio ispisan normativ, a učenica Nada Stojković iz Iug nacrtala je simboličnu sliku spomenika na Kozari. Ekipa naše škole je imala i svoj izložbeni sto na kome su bile izložene ukrašene pogače koje su pripremile učenice iz IIIug Svjetlana Grbić i Nikolina Lepir. Učenici su veoma zadovoljni ovom posjetom, a naročito druženjem i sticanjem novih iskustava.

                                                                                Andrea Ivanović, Igim.Andrea Ivanovic, I1 gimn.

[Not a valid template]