Timski rad četvrtih razreda

Organizovanje humanitarnih turnira zajedničkim snagama

U prethodnom periodu, poseban akcenat stavljan je na timski rad. Koliko je timski rad koristan, važan i do čega sve može dovesti, ponovo dokazuju učenici četvrtih razreda. Gimnazijalci, mašinci i ekonomisti su se udružili u organizovanju humanitarnih tunira za prikupljanje novčanih sredstava za proslavu maturske večeri. U narednom periodu prethodno pomenuta tri razreda će organizovati:

  1. Turnir u odbojci (9.4.2022. godine)
  2. Turnir u stonom tenisu (11 – 14.4.2022. godine)
  3. Turnir u malom fudbalu (16.4.2022. godine)

„Naše generacije su od samog početka bile složne što i sad dokazujemo. Ovakav tip organizacije gdje se sastaju tri razreda oko humanitarnih turnira rijetko se susretao u našoj školi. Ujedinio nas je zajednički interes da sakupimo sredstva za proslavu maturske večeri za one koji su finansijski onemogućeni. Najpozitivnija strana svega jeste što smo svi predani svojim zaduženjima, a zaduženja su svima podijeljena. Jedna od velikih prednosti je što imamo stalnu podršku uprave škole.“ izjavili su organizatori iz IVcnc, Marko Grabovac i Filip Vidović.