Takmičenje iz demokratije

IMG_0208Dana 4.3. ove godine sa početkom u 11 časova održano je takmičenje iz demokratije i ljudskih prava u sklopu projekta ,,Ja građanin”. Na takmičenju su učestvovale tri ekipe i to: III razred ekonomskih tehničara, IV1 razred gimnazije i IV2 gimnazije. Treći razred ekonomske škole predstavljali su: Nikolina Tubić, Jelena Deana Ćirić, Maria Šnjegota, Darija Čekić, Duško Keba, Marko Gačić, Ognjen Tomić i Đorđe Bilanović sa temom ,,Uticaj preranih seksualnih odnosa na mentalno zdravlje mladih”, četvrti jedan gimnazije predstavljali su: Sonja Milinčić, Ivana Kotaraš, Neda Topić, Duško Novaković, Nikola Petković, Milan Kovačević, Maja Vučenović i Jovana Tatić sa temom ,,Prevoz učenika”, dok su četvrti dva gimnazije predstavljali: Nikolina Jungić, Dragiša Kovačević, Dragoljub Đurđević, Kristina Krupljanin, Miroslav Krasić, Slaven Milašinović, Vera Majstorović i Nenad Marčetić sa temom ,,Zloupotreba društvenih mreža”. Glavni član komisije bila je prof. Sanela Vidović. Pobjednici ovog takmičenja bili su učenici IV1 gimnazije koji su dobrim izlaganjem i jakim argumentima stigli do prvog mjesta. Pobjednici će 9. aprila školu predstavljati na regionalnom takmičenju srednjih škola sa Prijedorske regije, a domaćin takmičenja će biti naša škola.

                                                                         Andrea Ivanović, I1 gimn.Andrea Ivanovic, I1 gimn.

 

 

[Not a valid template]