Sat kodiranja u BiH

NAGRADNA IGRA – ZA UČENIKE Uslikaj svoj Sat kodiranja i osvoji SMART PHONE i druge vrijedne nagrade Za sudjelovanje u nagradnoj igri potrebno je: 1. Učestvovati u Satu kodiranju; 2. Uslikati fotografiju koja će na kreativan način prikazati tvoje učešće u Satu kodiranja; 3. Lajkati facebook stranicu „Hour of Code Bosnia and Herzegovina“; 4. Podijeliti fotografiju na fb stranici „Hour of Code Bosnia and Herzegovina“ i označiti je sa #hourofcodebih 5.

Lajkati fotografiju. Preporučujemo svakom učeniku da pozove sve svoje prijatelje da lajkaju zvaničnu stranicu „Hour of Code Bosnia and Herzegovina“ kako bi glasali za njegovu fotografiju i podijelili vijest o ovoj nagradnoj igri! Pravila: Nagradna igra počinje 8.12.2014. g. i trajat će do 31.12.2014.g. Broj lajkova će biti osnovni krteriji za odabir fotografija. Svaki učenik može postaviti samo 1 fotografiju na FB stranici „Hour of Code Bosnia and Herzegovina“. U skladu sa brojem lajkova biće nagrađeno 10 najboljih fotografija. Pobjednici će biti proglašeni u januaru 2015. godine, a imena pobjednika će biti objavljena na facebook stranici i stranici Centra za promociju vojnog društva. Nagrade: Prva nagrada: Smart Phone Prestigio MultiPhone 8400 DUO Druga nagrada: Smart Phone Prestigio MultiPhone 8400 DUO Treća – peta nagrada: Wireless zvučnici.

+ Power Bank Powermate i USB Flash drive 8 GB CARD BIJELI PVC BOX koje poklanja kompanija R&S d.o.o. + paket slatkih iznenađenja kompanije Nestle Adriatic BiH d.o.o. Sarajevo Šesta – deseta nagrada: Power Bank Powermate i USB Flash drive 8 GB CARD BIJELI PVC BOX koje poklanja kompanija R&S d.o.o. + paket slatkih iznenađenja kompanije Mepas BiH d.o.o.

SAT KODIRANJA U BiH