Naši rukometaši trijumfovali na republičkom takmičenju u Bijeljini

Na republičkom takmičenju koje je održano od 17.04. do 19.04. 2015. godine u Bijeljini, rukometaši naše škole osvojili su prvo mjesto. Igrali su dvije utakmice u grupama, izvojevali pobjede i tako se plasirali u finale s protivničkom ekipom iz Kotor Varoša. Naši rukometaši su porazili protivničku ekipu u finalu s rezultatom 16 – 13 i tako odnijeli pobjedu.„Pored žestoke borbe i velike konkurencije uspjeli smo zajedničkim snagama da istrajemo do kraja, pobijedimo i dokažemo da smo najbolji“, rekao je rukometaš naše škole Saša Dobrnjac.
Kao najbolji igrač turnira takođe je izabran učenik naše škole Đorđe Đurić. Kao nagradu rukometaši su dobili medalje i diplome. Rukometaše su na povratku dočekali prodica i prijatelji te im uputili iskrene čestitke.

[Not a valid template]