Rezultati upisa učenika za školsku 2023/24. godinu za četvorogodišnja zanimanja i učenike koji su imali preko 60 bodova

U Centru srednjih škola je 19. i 20. juna vršen upis učenika u četvorogodišnja zanimanja koji su imali preko 60 bodova. Upis se nastavlja u sljedeći ponedjeljak od 26. do 28. juna kada se primaju dokumenti za preostala mjesta u četvorogodišnjim zanimanjima i za sva trogodišnja zanimanja.

Dosadašnjim interesom za upis smo veoma zadovoljni pa očekujemo da će se ovaj trend nastaviti i dalje.

U ponuđena četvorogodišnja zanimanja se upisalo 14 učenika u gimnaziju gdje su ostala još 2 slobodna mjesta sa tendencijom proširenja ukoliko bude zainteresovanih učenika poslije popunjavanja preostalih zanimanja.

U četvorogodišnje zanimanje Carinski tehničar se upisalo 9 učenika te je ostalo još15 slobodnih mjesta.  

Trogodišnja zanimanja i broj mjesta za upis su sljedeća:    

  • Trgovac – 20 učenika
  • Konobar – 12 učenika
  • Kuvar – 12 učenika
  • Mehaničar mehatronike – 12 učenika
  • Bravar-zavarivač – 12 učenika

Rang liste upisanih učenika slijede u nastavku: