Rezultati upisa učenika za školsku 2021/22. godinu poslije prvog (junskog) upisnog roka

U Centru srednjih škola je poslije junskog upisnog roka ostalo:

  • 3 slobodna mjesta za zanimanje frizer,
  • 7 slobodnih mjesta za zanimanje bravar-zavarivač,
  • 31 slobodno mjesto u gimnaziji opšteg smjera.

Učenici koji nisu upisani nakon prvog a ni drugog rangiranja trebaju se javiti u školu predsjedniku upisne komisije – pedagogu, a to su:

  1. Petković Marina
  2. Vučenović Dragana
  3. Ličinar Ljubica
  4. Arivuković Stefano

U drugom, julskom upisnom roku prijem dokumenata za upis učenika u srednje četvorogodišnje i srednje trogodišnje škole počinje u ponedjeljak, 5.7.2021. godine a završava se u srijedu, 7.7.2021. godine. Rezultati upisa objavljuju se u petak 9.7.2021. godine do 1000 časova na oglasnoj tabli škole i internet stranici škole.  

Od ponedjeljka, 12.7.2021. godine, do petka 16.7.2021. godine, kandidati koji nisu zadovoljili uslove konkursa za željeno zanimanje upisuju se u škole, odnosno smjerove u gimnazijama, struke i zanimanja u srednjim tehničkim i srednjim stručnim školama gdje ima slobodnog mjesta.

Rang liste upisanih učenika slijede u nastavku:

U gimnaziji ima 31 slobodno mjesto.

U zanimanju frizer imaju 3 slobodna mjesta.

U zanimanju bravar-zavarivač ima 7 slobodnih mjesta.