Projekat “Ljepša škola-zadovoljniji đaci”

Od 25. septembra do 20. oktobra 2014. godine učenici JU CSŠ „Petar Kočić“ u saradnji sa rukovodstvom škole, su provodili projekat „Ljepša škola – zadovoljniji đaci“. Projekat se sadržao iz dvije cjeline: prva cjelina je obuhvatala obnovu farbe na ogradi i saksijama oko dvorišta škole, zamjenu dotrajale kapije ispred škole, obnovu klupa u dvorištu škole i obnovu popularne „banane“. Druga cjelina je obuhvatala nabavku namještaja koji je bio potreban holu škole. Tako je u hol škole postavljeno osam novih stolova i stolica za učeničko korištenje, novi pult za dežurne učenika, a u zbornicu je postavljen novi ormar za dnevnike i oglasna tabla.  

Na projektu je marljivo radilo devet učenika naše škole, među kojima su: Nemanja Paprica, Neda Topić, Ivana Kotaraš, Duško Plavšić, Bojan Ždral, Saša Sulema, Branko Nožanić, Dejan Brković i Dragoljub Busnić. Ovi učenici su svojim volonterskim angažmanom i zalaganjem pomogli da našu školu učinimo ljepšim i prijatnijim mjestom za rad i boravak, kako za našu generaciju tako i za generacije koje će doći.

Projekat su finansijski podržali Omadinska banka, Fondacija Mozaik, USAID i Opština Srbac.

[Not a valid template]