Predstavnici Savjeta učenika posjetili Gimnaziju u Gradišci

U ponedjeljak, 10.aprila 2016.godine, učenici naše škole su išli u posjetu Gimnaziji u Gradišci. Deset učenika iz različitih struka koji su predstavnici Savjeta učenika su oko 8 časova krenuli u Gradišku. Tamo su dočekani od strane deset gimnazijalaca koji su ranije bili u obilasku naše škole. Prvo su obišli teritorije naše škole, te su onda održane mnogobrojne radionice. Obilazak je organizovan putem Savjeta učenika, a učenici su predvođeni predsjednikom Savjeta Nedom Topić iz Srpca i Teodorom Desančić iz Gradiške.
Cilj ove posjete je povezivanje učenika dvaju škola I sticanje novih vještina I saznanja preko radionica. Obje posjete su bile uspješne jer su ostvarena prijateljstva koja se dalje produbljuju i izvan škole.

 

Ognjen Krčmarm, II1 gimnazije