Praznični duh u našoj školi

Bliže nam se novogodišnji i božićni praznici što za učenike znači i zimski raspust. Kako bismo proslavili kraj godine na što bolji način, Savjet učenika naše škole organizovao je jednu prazničnu igru pod nazivom ,, Secret Santa” ili ,, Tajni Djeda Mraz”. Ova igra organizovana je na nivou Škole, a kako saznajemo, pojedina odjeljenja organizovala su je i unutar samih razreda.


Savjet učenika pripremio je papiriće na kojima su bila napisana imena učesnika. Svaki učesnik izvukao je jedan papirić i samim tim bio je dužan da toj osobi kupi novogodišnji poklon.
Učenici su veoma zadovoljni ovim događajem koji se u našoj školi održava već drugu godinu zaredom.
,,Smatram da je ova aktivnost veoma lijep način da se dočara praznični duh naše škole. Nadam se da će se organizovati i ubuduće i svakako planiram da učestvujem i naredne godine”, izjavila je Valentina Ličinar, učenica II razreda carinskih tehničara.

Tatjana Smiljanić, II cT