Posjeta sajmu knjiga u Banjoj Luci

14Učenici naše škole imali su priliku posjetiti jubilarni 20. Međunarodni Sajam knjige „Banja Luka 2015“ u Banjoj Luci koji je održan u periodu od 15. do 21.09.2015. godine. U petak, 18.09.2015. godine oko stotinjak učenika naše škole u pratnji profesora uputilo se u Sportsku dvoranu „Borik“ koja je i ove godine bila domaćin Sajma knjiga. Polazak učenika bio je organizovan poslije redovne školske nastave, u 13 časova.
Kao i ranijih godina, na Sajmu su bile prisutne razne izdavačke kuće: „Kreativni centar“, „Vulkan“, „Algoritam“, „Nova knjiga“, „Dereta“, „Laguna“ i mnoge druge.
Profesorica Luja Jungić, koja je posjetila Sajam sa svojim odjeljenjem, kaže da je zadovoljna posjetom Sajmu, ali da bi ubuduće moglo biti više štandova sa udžbenicima i nastavnim sredstvima.
Nakon posjete Sajmu, učenici su slobodno vrijeme iskoristili za obilazak grada. Nakon toga, učenici i profesori su se u 17 časova uputili ka Srpcu.

[Not a valid template]