Održana treća serija kviza znanja

Treća serija kviza znanja je održana  18.11.2016. godine. U njoj su učestvovale ekipe: ,,Dvije bitange i ribica“ (Sonja Suvajac, Igor Nikolić i Milan Đurić) protiv „A7V sturmpanzerwagen“(Branko Radonjić, Ivan Berezovski i Đorđe Đukić), gdje je ekipa „A7V sturmpanzerwagen“  odnijela pobjedu sa osvojenih 86 bodova.  Takođe su učestvovale i još dvije ekipe:  ,,II2“ (Živojin Suvajac, Mladen Škrbić i Nikola Stanišljević) i ekipa  „Ćaće“ ( Marko Škrbić, Igor Nježić i Siniša Gligorić), a pobijedila je ekipa ,,II2“ sa osvojenih 126 bodova. Voditelji kviza su bili:  Ana Ćirić i Isidora Radonjić, a u sastavu žirija su bili: Veronika Trivunić, Vanja Adamović i Filip Delević. Raspored ekipa izvlačila je djevojka iz publike.

Finale će se održati 2.12.2016 godine sa početkom u 19h,a za prvo mjesto će se boriti „A7V sturmpanzerwagen“ i  ,,II2“ . Prvo i drugo mjesto dobiće diplome, a prvo mjesto očekuje nagrada iznenađenja.

Vladana Kragulj, I mt

vladana-kragulj-imt

Sanja Trninić, I et
sanja-trninic