Održana druga serija kviza znanja

Druga serija kviza znanja je održana  12.11.2016. godine sa početkom u 19:30 časova, a u njoj su učestvovale ekipe: ,,Dvije bitange i ribica“ (Sonja Suvajac, Igor Nikolić i Milan Đurić), ,,II1“ (Nedeljko-Jefto Popadić, David Trivunić i David Dević), ,,Arivuci 225“ (Ognjen Komadina, Ognjen Tatomir i Ivan Zvonar) i ,,II2“ (Živojin Suvajac, Mladen Škrbić i Nikola Stanišljević). Ekipe ,,Dvije bitange i ribica“ su pobijedile ekipu ,,II1“ sa osvojenih 139 bodova, a ekipa ,,II2“ je odnijela pobjedu nad ekipom ,,Arivuci 225“ sa osvojenih 119 bodova. 

Voditelji kviza su bili Edvina Kolarić i Luka Rauš, a sudije Filip Delević, Vanja Adamović i Veronika Trivunić.

Polufinale će se održati sljedećeg petka u isto vrijeme, a učestvovaće pobjedničke ekipe iz prvog kruga.

Dragana Đukić, III1 gimnazije