Obavještenje o upisu učenika i početku redovne nastave u Centru srednjih škola

Uslovljeni dinakom odvijanja kako vanjskih tako i unutrašnjih radova u Centru srednjih škola a i prema zvaničnom obavještenju izvođača radova i nadzora o završetku radova organizovli smo upis učenika u sljedećim terminima:

  • Za I i II razred 30.8.2021. godine (ponedjeljak) u 8 časova
  • Za III i IV razred 31.8.2021. godine (utorak) u 8 časova

Svi učenici i radnici škole su obavezni da nose zaštitne maske u objektu škole a na ulazu će se vršiti dezinfekcija ruku kao i prethodne školske godine. Opšte preporuke Instituta JZU RS, kao i preporuke za učenike i radnike škole će biti objavljene na internet stranici škole.

Nastavničko vijeće: 31.8.2021. (utorak) u 12 časova.

Početak nastave u školskoj 2021/22. godini je 1.9.2021. (srijeda).

Sve dodatne informacije i obavještenja će biti objavljeni na internet stranici škole.