Obavještenje o obustavi redovne nastave u prostorijama škole od 22.3.2021. godine

Republički štab za vanredne situacije Republike Srpske je danas (21.3.2021. godine) na svojoj 73. sjednici donio Zaključak o sprovođenju mjera za reagovanje na pojavu bolesti izazvane novim virusom  korona (COVID-19) kojim se obustavlja vaspitno – obrazovni rad u prostorijama osnovnih i  srednjih škola u periodu od 22. marta do 29. marta 2021. godine.

U skladu sa navedenim, u Centru srednjih škola „Petar Kočić“ Srbac će se u ovom periodu realizovati nastava na daljinu putem platforme MS Teams.

Tekstualno PDF i video uputstvo za učenike o realizaciji nastave na daljinu putem platforme MS Teams je dostupno na Internet stranici škole na linkovima sa desne strane ispod opcije PRETRAGA ili ovdje:

  • Tekstualno PDF uputstvo za rad u MS Teams-u pogledajte OVDJE>>>  
  • Video uputstvo učenicima za rad u MS Teams-u pogledajte OVDJE>>>