Narodna biblioteka nagradila najbolje odjeljenje srednjoškolaca

Dana 31.1.2019. godine  17  učenika  II2 razreda gimazije JU CSŠ „Petar Kočić“  sa odjeljenjskim starješinom  Bojanom Ćirić Miladinović posjetilo je  Narodnu biblioteku u Srpcu. Kao najbolje odjeljenje u toku prvog polugodišta sa prosječnom ocjenom od  4.19 nagrađeni su besplatnim učlanjenjem  u biblioteku. Ovo odjeljenje je ujedno i odjeljenje  sa najmanjim brojem izostanaka u toku  prvog polugodišta. Na ovaj način je simbolično obilježen praznik posvećen Svetom Savi, srpskom književniku i prosvjetitelju.

„Veoma nam je drago što je naš trud i rad prepoznat i što smo nagrađeni na ovakav način. Smatram da će nas ova nagrada dodatno motivisati da u narednom periodu nastavimo postizati zapažene rezultate“, izjavila je učenica Nadežda Gavrić.

 

Slavica Belenzada, IIImt