Nagrađeni učenici posjetili Narodno pozorište

        Dana 10.03.2016. godine grupa učenika naše škole imala je priliku posjetiti Narodno pozorište Republike Srpske u Banjoj Luci. Uprava škole nagradila je prvi razred ekonomskih tehničara zbog najmanjeg prosječnog broja izostanaka u proteklom polugodištu, zatim učenike koji su se isticali svojim radom i zalaganjem te bili vukovci, kao i debatante iz IV1 i IV2 gimnazije. ,,Odumiranje međeda” od Branka Ćopića bila je predstava koja je u 20:30 prikazana na maloj sceni Petar Kočić. Polazak iz Srpca bio je organizovan u 17 časova kako bi učenici imali priliku prošetati banjalučkim ulicama, te se zabaviti sa prijateljima. Povratak u kasnim večernjim satima nije umorio učenike koji su između sebe i dalje razmjenjivali zanimljive utiske sa šaljive predstave.

                                                                Andrea Ivanović, I1 gimn.

Andrea Ivanovic, I1 gimn.