Lokalni tim ASuBiH organizuje kviz znanja za srednjoškolce

Dana 5.11.2016. godine u 19:30 h održaće se prva serija kviza znanja u holu naše škole u ogranizaciji Lokalnog tima Srbac koji djeluje u sklopu Asocijacije srednjoškolaca u BiH. ASuBiH je nevladina, nestranačka i nepolitička organizacija čiji je cilj poboljšanje statusa srednjoškolaca u zemlji i koja okuplja sve mlade koji pohađaju srednju školu na prostoru BiH.

Prijaviti se može na stranici Lokalnog tima Srbac ili kod koordinatora Ane Ćirić, a ekipe broje tri člana po izboru. Prijave traju do četvrtka 3.11.2016. Ulaz je 1 KM, a prikupljena sredstva odlaze za pomoć socijalno ugroženim porodicama učenika naše škole.

Kviz će se održavati u zavisnosti od broja prijavljenih ekipa, a pripremljene su brojne nagrade iznenađenja.

 

Stefan Vukajlović, II mašinskih tehničara

stefan-vukajlovic