Lidija Nožanić niže uspjeh za uspjehom

Na nedavno završenom literarnom konkursu za učenike srednjih škola Republike Srpske koji je raspisan povodom 160. godišnjice od rođenja Nikole tesle, učenica naše škole Lidija Nožanić iz II1 gimnazije osvojila je prvo mjesto literarnim radom ,,Monolog Nikole Tesle”.
Ovaj konkurs povodom obilježavanja rođenja srpskog i svjetskog velikana i naučnika raspisali su RPZ i Savez inovatora Republike Srpske da bi se na radan i dostojanstven način obilježili njegov život i djelo.
Ovaj uspjeh je još jedan u nizu odličnih rezultata ove učenice koja zaslužuje sve pohvale i čestitke. Nagrade za najbolje likovne i literaturne radove će biti dodijeljene 21.04.2016.godine u Domu omladine u Banjoj Luci na svečanom zatvaranju 18. INOST-a mladih, a obezbijedio ih je Savez inovatora Republike Srpske.

Ovdje možete pročitati ,,Monolog Nikole Tesle”.