Konkurs povodom Međunarodnog dana prava djeteta

Povodom Međunarodnog dana prava djeteta, 20. novembra, Ministarstvo prosvjete i kulture, Republički pedagoški zavod i Ombudsman za djecu Republike Srpske raspisuju konkurs za literarni rad na temu „Škola koju želim“.
Na konkursu mogu učestvovati svi učenici osnovnih i srednjih škola Republike Srpske. Najbolji radovi biće nagrađeni, i to u tri kategorije: razredna nastava i predmetna nastava za radove učenika osnovne škole i radovi učenika srednje škole. Izbor radova izvršiće stručna komisija. Preporučujemo da škola odabere i u jednoj koverti Zavodu dostavi do tri najuspješnija literarna rada za svaku kategoriju, te da na poleđinu svakog rada zalijepi prijavni list koji dostavljamo u prilogu. Radove dostaviti na adresu: Republički pedagoški zavod Republike Srpske – sa naznakom ZA KONKURS, Miloša Obilića 39, 78 000 Banja Luka.

Prijavni list možete preuzeti OVDJE.