,,Idemo na Mars”

12784541_1562195664096098_1796412520_nU organizaciji Savjeta učenika naše škole u utorak, 01.03.2016. godine sprovedena je akcija ,,Idemo na Mars”. Cilj ove akcije je bio da učenici i profesori, ali i cijelo rukovodstvo škole zamijene uloge i steknu uvid u način rada zamijenjene strane. Tako je na primjer direktora naše škole mijenjala predsjednica Savjeta učenika, Neda Topić, učenica IV1 gimnazije, pedagoga je mijenjao Nemanja Bobić, učenik prvog razreda ekonomskih tehničara, psihologa je mijenjala Jovana Kusić, učenica IV2 gimnazije, a sekretara škole Darija Čekić, učenica trećeg razreda ekonomskih tehničara. Neki od učenika su mijenjali svoje profesore i održali časove iz pojedinih predmeta: učenik Mirko Marijanović iz II e/bt je mijenjao prof. Lelu Bakić i održao čas knjigovodstva, učenik Nikola Petković iz IV1 gimnazije je mijenjao prof. Mladena Ugrena i na času filozofije govorio o Karlu Marksu, učenica Nataša Pantelić iz II t/ps je mijenjala prof. Adrianu Vučenović i podučavala učenike o profitu kao motivaciji poslovanja kapitalističkog preduzeća, a u akciju je bio uključen veliki broj i drugih učenika.

                                                                       Andrea Ivanović, I1 gimn.

Andrea Ivanovic, I1 gimn.

                                    [Not a valid template]