Filmske večeri osvježavaju naš kraj

Učenici III1 gimnazije, III2 gimnazije, III ekonomske, II automehaničara i II razreda ugostiteljske škole ove školske godine idu na matursku ekskurziju. Povodom njihovog odlaska, III1 gimnazije, III2 gimnazije i III razred ekonomske škole organizuju filmske večeri, kako bi prikupili novčana sredstva za učenike slabijeg materijalnog stanja.

Filmove su već organizovali učenici IIIet 24.10.2019. godine u holu JU CSŠ „Petar Kočić“. Tada su nam na filmskom platnu bili prikazani filmovi „Kralj lavova“ i „Fighting with My Family“. U narednom periodu, oba odjeljenja gimnazije će se potruditi da nam prikažu što zanimljivije filmove. Pozivamo vas da 05.12.2019. godine podržite učenike III1 gimnazije svojim prisustvom u još jednom filmskom spektaklu. Početkom 2020. godine III2 gimnazije će održati posljednje filmsko veče za ovu školsku godinu. Nadamo se da ćete podržati naše učenike i odazvati se u što većem broju. 

Anđela Stanišljević, II gimn.

Gabrijela Čekić, II gimn.