Bibliotekarska sekcija sarađuje sa UG C.E.Z.A.R.

15577446_1370198116346735_73201745_nDana 28.11.2016. godine Bibliotekarska sekcija je u terminima održavanja svojih aktivnosti posjetila UG C.E.Z.A.R. Ova saradnja se održala na obostrano zadovoljstvo sekcija u UG C.E.Z.A.R.
Toga dana održana je kreativna radionica izrade obilježivača stranica, a njoj su pored članova sekcije prisustvovali zainteresovani građani. Rukovodilac UG C.E.Z.A.R. Darija Prgomelja je jako zadovoljna saradnjom i izrazila nadu da će se u narednom periodu  ona nastaviti.
Jedna od učesnica radionice ispred građana rekla je da redovno dolazi na sve radionice koje organizuje UG C.E.Z.A.R., te da je na ovoj proširila svoje kreativne sposobnosti, a vještine koje je savladala  iskoristiće da obraduje bliske ljude simboličnim poklonima.

Članovi Bibliotekarske sekcije