ASuBiH sedmica obilježena kroz izložbu radova talentovanih učenika

Izložba pod nazivom „Talenti, osmijeh!“ organizovana je 19.9.2017.godine u holu škole  u sklopu obilježavanja ASuBiH sedmice. Ova izložba imala je za cilj da pokaže različite učeničke talente poput pisanja, crtanja, pjevanja, plesanja, govorništva, igranja, opšteg znanja i slično. Takođe, učenici su bili u mogućnosti da napišu poruku u vidu citata ili motivacione poruke na papirić i zalijepe ga među ostale izložene radove. Pored izložbe, organizovana je i radionica sa profesoricom hemije Slađanom Račić-Malbašić, pri čemu su izvedeni različiti eksperimenti. Tokom ovih aktivnosti, učenici su bili u mogućnosti da pogledaju prezentaciju o Lokalnom timu i ASuBiH na tv-u u holu škole. Ova organizacija planira održati predavanje o ASuBiH u svim odjeljenjima prvih  razreda i ovim putem poziva sve učenike da se priključe njihovom Lokalnom timu.

Andrea Ivanović, III1 gimnazije

Andrea Ivanović